Onze mensen
zijn meesters in hun vak.

De juiste vakman voor elk project.

Meestersgilde is al vanaf 2004 actief in het projectmatig ter beschikking stellen van personeel in de nieuwbouw en het vastgoedonderhoud. Onder onze oorspronkelijke naam Pool anticipeerden wij op de groeiende behoefte aan vakkundig personeel op projectbasis in deze sectoren. Het gewenste vakmanschap dat hierbij komt kijken, vraagt om competente krachten en gedegen kennis van de sector.

Meestersgilde voorziet in vakmensen

Meestersgilde voorziet in vakmensen op projectbasis in de volgende functiegroepen: schilders, timmerlieden, betonreparateurs en houtrotsaneerders. Deze vakmensen zijn in dienst van Meestersgilde, wat betekent dat het inlenende bedrijf alleen een factuur ontvangt voor de werkzaamheden die de vakmensen verrichten. Dankzij deze werkwijze kunnen bouwbedrijven, schildersbedrijven, betonherstelbedrijven en multidisciplinaire onderhoudsbedrijven beschikken over het benodigde vakmanschap op het moment dat de orderportefeuille daar om vraagt. Dit alles zonder vaste werkgeverslasten en andere arbeidsrechtelijke risico’s.

Kwaliteit en zekerheid

Meestersgilde heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. Dit onderstrepen wij met verschillende relevante lidmaatschappen en certificeringen, waarvan u de officiële verklaringen hier kunt raadplegen.

Ons team

Jan Bals

Regiomanager

jan@meestersgilde.nl

Jos Hermenet

Hoofd Administratie

jos@meestersgilde.nl

Elzeline Buijk

Administratief medewerkster

elzeline@meestersgilde.nl

Cora Mol

Administratief medewerkster

cora@meestersgilde.nl

Joke Brussé

Administratief medewerkster

joke@meestersgilde.nl

Jaco Van Beuzekom

Recruiter

jacovb@meestersgilde.nl

Gert Haasnoot

Vestigingsmanager

gert@meestersgilde.nl

Jaco Hotting

Accountmanager

jaco@meestersgilde.nl

Jaap Romijn

Jr. Accountmanager

jaap@meestersgilde.nl

Sjoerd van Scheijndel

Vestigingsmanager

sjoerd@meestersgilde.nl

Edwin van Hoepen

Jr. Accountmanager

edwin@meestersgilde.nl

Peter Huijser

Directeur

peter@meestersgilde.nl

Ben Kok

Vestigingsmanager

ben@meestersgilde.nl

Marc Veldhoen

Accountmanager

marc@meestersgilde.nl

Erik Schouten

Vestigingsmanager

erik@meestersgilde.nl

Willem Donker

Accountmanager

willem@meestersgilde.nl

Jacob Terlouw

Jr. Accountmanager

jacob@meestersgilde.nl

Job Unger

Vestigingsmanager

job@meestersgilde.nl